Õpitoad

Korraldame oma hubases Mööblilaegas kaupluses erinevaid õpitubasid Frenchic kriitvärvide ja viimistlusvahendite kasutamise kohta.

Olete kõik lahkesti oodatud osalema õpitubadesse, et tutvuda lähemalt Frenchic viimistlustoodetega, erinevate värvimistehnikatega, teha näpud natuke värviseks ja luua midagi suurepärast! Igaüks saab värvimisega hakkama ning meie juhendame ja suuname Teid, et see Teil ka kenasti välja tuleks. Värviga saab kõige lihtsamini anda uue elu vanale ja väsinud mööbliesemele või sisustuselemendile. Värvimine on loominguline ja pingeid maandav tegevus ning sobib igaühele. Iga ese saab täpselt tema omaniku nägu, on seega unikaalne ja nii see peabki olema!

Lisaks saab meie juures korraldada õpitubasid ja meisterdamistubasid väiksemale seltskonnale – miks mitte veeta üks mõnus õhtupoolik sünnipäeva tähistades, kollektiivpidu pidades või lihtsalt mõnusalt sõprade-tuttavatega aega veetes ning koos midagi toredat meisterdades. Soovi korral saab juurde tellida maitsvad suupisted ja kohvilaua.

Jooksev info õpitubade kohta on saadaval ka meie Facebooki lehel https://www.facebook.com/mooblilaegas/ ürituste all.

Hästi libisevat pintslit!