Müügitingimused

 

Veebipoe mööblilaegas.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Mööblilaegas OÜ (registrikood 12965398), asukohaga Pärnu mnt 326, Tallinn, 11611.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde, hinnad on avaldatud eurodes ning sisaldavad 20% käibemaksu. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Transpordi puhul on võimalik valida ka variant “tulen ise järele” ning sellisel juhul transpordi kulu ei lisandu. Ostetud kauba saab kätte: Pärnu mnt 326, Tallinn, avatud: T-R 11-18 ja L 11-14.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures. Kaubagrupis “Vanamööbel” on kõik tooted kasutatud ning kaupadel esineb kasutusjälgi.

Toodete piltidel olevad värvitoonid võivad tegelikkusest natuke erineda. Palun tutvuge toote mõõtudega ning veenduge nende sobivuses enne ostu sooritamist.

Tellimuse vormistamine

Valige endale sobivad tooted ning lisage need ostukorvi. Kui kõik tooted on ostukorvi lisatud vajutage nuppu “Mine Kassasse”. Ostu saab sooritada nii registreerunud kasutajana ning külalisena ilma kontot tegemata. Enne tellimuse kinnitamist tuleb täita kõik kohustuslikud väljad ja valida transpordiviis ning seejärel kuvatakse tellitud toodete ja transporditeenuste koondsumma.

Ostja on kohustatud tellimuse vormistamisel esitama õiged ja täpsed andmed, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks ning kauba kohaletoimetamiseks. Tellimuse lõplikuks kinnitamiseks ja esitamiseks vajutage nuppu “Esita tellimus”. Peale tellimuse esitamist saadame arve e-postiga.

Makset saab sooritada ülekandega Swedbank kontole või kaubale ise järele tulles kohapeal sularahas. Makse sooritamiseks saadame peale tellimuse esitamist e-postiga arve, mille tasumise tähtaeg on 2 päeva.

Mööblilaegas OÜ – Swedbank a/a andmed:

•Konto number: EE982200221063369745

•IBAN: EE982200221063369745

•BIC: HABAEE2X

Tellimus tühistatakse juhul, kui ostja ei ole 1 tööpäeva jooksul ostusummat müüjale tasunud või müüjaga kokku leppinud hilisemat kaubale järele tulemise kuupäeva ning hilisemat tasumist sularahas kohapeal. Makse hilisema laekumise korral ei garanteeri müüja, et tellitud tooted on laos veel olemas.

Nädalavahetusel ja riigipühal tehtud tellimust käsitleme esimesel tööpäeval.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 5 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine, kauba kättesaamine ning ostetud kauba hoiustamise tähtaeg

Tellitud kaupadele lisandub kohaletoimetamise tasu ehk postikulu, mille hind sõltub tellimuse kättetoimetamise viisist:

•SmartPOST

•Omniva

•Tulen ise järele

•Kokkuleppel

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti hiljemalt 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine vastavalt valitud kuller- või postiettevõtte poolt seatud tähtaegadele kalendripäev.

Tellimisel kaup toimetatakse tellijani mitte hiljem kui 30 päeva jooksul müügilepingu jõustumisest.

Vanamööblit müüme „tulen ise järele“ või “kokkuleppel” tingimusega, mille puhul saatekulu  ise järgi tulles ei lisandu. Vanamööbli transportimine kokkuleppel tuleb eelnevalt müüjaga kokku leppida kas e-posti info@mooblilaegas.ee või telefoni teel 55 57 1633.

Kaubad väljastame peale makse laekumist Mööblilaegas OÜ kontole. “Tulen ise järele” kaup väljastatakse tellimuse numbri alusel.

“Tulen ise järele” kauba järele tulemise tähtaeg on 7 kaupluse tööpäeva. Pikema tähtaja korral rakendub hoiustamistasu, mis on 5.- eurot ööpäevas. Võimalikud erinevad kokkulepped.

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: eelneval kokkulepel müüjaga, kõik EU riigid.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaup olla kasutatud muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kaubal peab alles olema originaalpakend ning see peab olema terve.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke või kui kauba pakend on rikutud, on Veebipoel õigus asja mitte tagasi võtta või alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele (valiku tegemise õigus jääb veebipoele).

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ( koos ostu tõendava dokumendi numbri ning pangakonto numbriga) ning saata see e-posti aadressile info@mooblilaegas.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 30 päeva jooksul.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Kasutatud kauba puhul ei ole puuduseks asja kasutamisest tingitud vead ning kulumine.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@mooblilaegas.ee või helistada telefonil: +372 5557 1633.

 

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@mooblilaegas.ee või helistada telefonil: +372 5557 1633

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.