Posted on

Mööblilaegas kauplus laienes

Mööblilaegas kauplus laienes

Mööblilaegas kauplus
Mööblilaegas kauplus

Aasta alguses täitus meie pikaaegne unistus ning meil tekkis võimalus laieneda oma kauplusega suurte vitriinakendega pinnale. Oma senise kahe tegutsemisaasta jooksul püüdsime oma armast keldripoodi muuta hubaseks ja valgusküllaseks kohaks, kuid hinges igatsesime ikka loomulikku päevavalgust ja suuri aknaid. Eks iga asi juhtub õigel hetkel ja õigel põhjusel ja nii vabaneski aasta alguses meie keldripoe peal asuv äripind ning me olime ülimalt õnnelikud, et meil tekkis võimalus oma poega ülemisele korrusele laieneda. Esialgu tuli muidugi asuda lammutama ja remontima. Egas midagi, otsisime oma tolmuriided välja, maskid ette, kindad kätte ja töö kallale. Nagu remondi puhul ikka võttis kõik rohkem aega ja energiat kui me alguses arvasime, aga lõpptulemus sai just selline nagu vaimusilmas olime ette kujutanud. Ruum sai avar ja väga valgusküllane ning helge. Säilitasime ka keldrikorruse kaupluseruumid ning nüüd on kaks korrust omavahel ühendatud kauplusesisese trepiga.

Mööblilaegas kauplus
Mööblilaegas kauplus

Täiendav müügipind võimaldab meil pakkuda veelgi suuremat ja mitmekesisemat valikut vanamööblit ning sisustuselemente. Uuenenud Mööblilaegas kaupluse avasime pidulikult 23.veebruaril koos kihiseva joogi ning suupistetega.

Oleme ülimalt tänulikud kogu positiivse tagasiside eest, mida me oleme kogu oma kaupluse lahtioleku ajal klientidelt saanud ning on ääretult hea meel pea iga päev kuulda, kui armas ja ilus pood meil on. Me teeme kõike seda hingega ja üritame leida alati huvitavat ja omanäolist kaupa, et inimesed leiaks ikka ja jälle tee Mööblilaegas kauplusesse. Ilma suurepäraste klientideta poleks meie kauplust, ega ka meie uusi avaraid kaupluseruume, seega suured tänud Teile!

Uuenenud Mööblilaegas ootab Teid külla E-R 11-18 ja L 11-14, pühapäeval me puhkame! 🙂