Meist

Meist

Laegastes on läbi aegade peidus olnud armsamad aarded. Mööblilaekast leiate unikaalset vanamööblit ning sisustuselemente, mis lisavad isikupära ning hubasust Teie kodule.

Mööblilaeka mööblivalik on hoolikalt otsitud ja valitud Skandinaavia avarustest. Pakume vanamööblit, nõusid, uusi ja vanu sisustukaupu ning osavate Eesti käsitööliste näputööd, mis ka meile endile meeldib ja südamelähedane on. Stiil on romantiliste sugemetega ja skandinaaviapärane.

Oleme Frenchic kriitvärvide ja viimistlusvahendite maaletooja ning esindaja Eestis ning Mööblilaekast leiab kogu valiku suurepäraseid Frenchic tooteid. Loomulikult kasutame ka ise Frenchic värve mööbli redisainimiseks.

Mööblilaegas e-poe kaudu saate soetada unikaalset vanamööblit ja vanu hingega sisustuskaupu, Frenchic kriitvärve ning viimistlusvahendeid. Kogu meie suurepärase tootevalikuga saate aga tutvuda meie armsas kaupluses Mööblilaegas Nõmmel.

Meie tootevalik on pidevas muutumises ja uuenemises, seega tasub meie koduleheküljel pilk peal hoida, oma erisoovidest võib meile julgesti teada anda ning loomulikult olete südamest oodatud meie hubasesse kauplusesse Nõmmel!

Official Stockist of Frenchic Furniture Paint® ‘