Hakka edasimüüjaks

Hakka Frenchic kriitvärvide ja viimistlusvahendite edasimüüjaks!

Soovime jagada isetegemise rõõmu ning seda suurepärast tunnet kui oled suutnud mõnele vanale ja väsinud mööbliesemele uue elu anda. Seega otsime Frenchic kriitvärvidele ja viimistlusvahenditele edasimüüjaid üle Eesti. Olgu sul pood või e-pood, olgu see suur või väike, oled osav pintsliga ümberkäija või algaja – kõik on oodatud! Meie pakume vajaliku väljaõppe ning nakatame sind kindlasti kriitvärvide armastuse pisikuga :).

Kui sa soovid pakkuda oma valikus suurepäraseid Frenchic kriitvärve ning viimistlusvahendeid, siis võta meiega ühendust info@mooblilaegas.ee või telefoni teel +372 5557 1633!

Official Stockist of Frenchic Furniture Paint® ‘

Hakka sisustuskaupade ja mööbli edasimüüjaks

Pakume laia valikut põnevaid sisustuskaupu ja hoolega valitud mööblit. Teeme koostööd paljude Euroopa tootjate ja hulgimüügifirmadega. Oma kaupluses suudame eksponeerida sellest ainult väikest osa, seega pakutav valik on märgatavalt laiem ja kaupu leiab igale maitsele. Ja mis on väga oluline, siis tarneajad on lühikesed! 🙂

Kui otsid erilisi kaupu ja soovid tellida väiksemaid koguseid, siis pöördu julgesti meie poole ning leiame sobiva lahenduse. Võta meiega ühendust info@mooblilaegas.ee või telefoni teel +372 5557 1633!