Frenchic Al Fresco värv – COOL BEANS

11.9526.95

Frenchic kriitvärv, mis sobib nii tuppa kui õue ning ei vaja vahatamist ega lakkimist!

Puhasta
Tootekood: - Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

Frenchic Al Fresco mööblivärv.
Suurepärane värv, mis sobib nii tuppa kui õue ning ei vaja vahatamist ega lakkimist! Värv ei vaja aluspinna eeltöötlust – lihtsalt puhasta pind mustusest ning asu värvima. Jätab ilusa mati pinna.
Frenchic mööblivärv on veepõhine kriit-mineraalvärv. Värv on lõhnavaba ning sisaldab väga vähe lenduvaid orgaanilisi ühendeid (VOC ühendeid). Värv omab EN71:3sertifikaati, mis lubab värvi kasutada ka laste mööbli ning mänguasjade värvimiseks. Hooldusvaba kuni 6 aastat!
Kasutamiskohad: Väga hea katvusega värv, millega saab katta väga erinevaid pindu sh lakitud puitu, betooni, telliskive, krohvi, metalli, plastikut, tapeeti, kipsplaati. Värv sobib kasutamiseks nii toas kui õues.
Kasutamine: Värvitav pind peab olema kuiv ja puhas. Kata värviga min 2 kihti. Vajadusel lahjenda veega. Lase kihtide vahel värvil kuivada (ca 1 h). Võimalusel värvida erinevad kihid samal päeval. Värvi kuivades tingimustes, temperatuuril üle 5oC. Enne eseme kasutusele võtmist lasta värvil lõplikult kuivada paar päeva. Töövahendid puhasta sooja veega.
Koostis: Kriit, savi, titaandioksiid, vaik, talk, sünteetiline säilitusaine.
Katvus: 750 ml katab umbes 7,5m2 ühes kihis. Tumeda puidu värvimisel võib värvikulu suurem olla.
Ohutus: Kasuta ventileeritud ruumis. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida silma sattumist.
Säilitamine: Hoida jahedas ruumis, mitte alla 0oC purk tihedalt suletuna.
Maaletooja/turustaja: Mööblilaegas OÜ, www.mooblilaegas.ee

 

Lisainfo

Kaal -
Suurus

750ml, 150ml